Mevzuatturk.com Nedir?

Mevzuatturk.com tüm mevzuat değişikliklerini abonelerine görüntülü, sesli ve yazılı yayın şeklinde sunan bir yayın portalıdır.

Mevzuatturk.com aboneleri mevzuatta yapılan değişikliklere (yeni eklenen mevzuatlar dahil) hafta içi ve cumartesi sabahları günlük olarak erişirler.(Haftasonu yapılan değişiklikler pazartesi sabahları ulaştırılır.

Aboneler, kullanıcı adları ve şifrelerini girdikten sonra kayıtlı cep telefonlarına gönderilen doğrulama kodu (iki aşamalı güvenlik kodu) ile portala ulaşırlar.

O günün tüm değişikliklerini içeren ve ulusal televizyon kanallarında haber spikerliği yapan deneyimli isimler tarafından sunulan haber formatında bir video ile değişikliklerle ilgili özet bilgilere ulaşarak kendi ilgi alanlarında bir değişiklik olup olmadığını öğrenirler.

Tüm mevzuat değişikliklerinin ayrıntılı olarak yorumlarını içeren ses kaydı ve yazılı metinler yine ana ekranda yer alan sekmeler aracılığı ile abonelerin hizmetine sunulur.

Aboneler dilerlerse bu yorumlar için sektörel filtre de kullanabilirler. Ayrıca tüm mevzuat birbirleri ile ilişkilendirilmiş olarak abonelerin erişimine açıktır. Herhangi bir kanun ile ilgili olarak çıkarılmış tüm alt mevzuat (yönetmelik, tebliğ vb. ) kanun ana sayfasında görüntülenebilir.

Örneğin İş mahkemeleri Kanunu ana sayfasına gidildiğinde bu kanuna dayanarak çıkarılan “Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu Yönetmeliği” de sayfada erişime hazır olacaktır.

Aboneler mevzuat aramalarında da dilerlerse sektörel filtre kullanabilmektedir. Abonelere tanımlanan kullanıcı hesapları sadece abonelerin kullanımına özgüdür. Abonelerin bu hesapları aynı kurum içerisinde olsa dahi üçüncü bir kişinin kullanımına sunmamaları gerekmektedir.

Kurumsal aboneliklerde mevzuat hazırlıkları ve mevzuat değişiklikleri ayrıca kuruma özel filtrelenmiş olarak mail ortamında bildirilmekte, kurum/kuruluş tarafından talep edilen mevzuat değişiklik çalışmaları yine tarafımızca karşılanmaktadır. Bu şekilde hizmet alan kurumların kendilerine ulaştırılan çalışmaları diğer kurumlarla paylaşmamaları gerekmektedir.

www.mevzuatturk.com sitesinde yer alan tüm görsel işitsel ve yazılı eserler abonelere özel olarak üretilmiş olup bu eserlerden kaynaklanan tüm haklar Mevzuat Dijital Yayıncılık A.Ş.ye aittir. Kaynak gösterilmiş olsa dahi herhangi bir ortamda yayımlanamaz, üçüncü kişilerle paylaşılamaz. Aksine davranışta Mevzuat Dijital Yayıncılık A.Ş.'nin 5486 sayılı kanun uyarınca cezai ve hukuki takip hakkı saklıdır.

Mevzuat Dijital Yayıncılık A.Ş.

Halaskargazi cad. No: 226/ 20 Şişli

0 212 240 79 90

info@mevzuatturk.com

© Copyright 2018-2019 MevzuatTurk